Kanal Gider Temizleme

İş yeri ve dairelerinizde bulunan, pis su giderlerinde oluşan, tıkanma sorunlarınızda, Gaziantep’in tüm ilçelerine ve mahallelerine hizmet verilmektedir. Hizmet ekiplerimiz 7/24 göreve hazır şekilde oluşturulmuştur. Bu nedenle en kısa sürede müşteri sorunlarının çözümlenmesi amaçlanmaktadır. Mümkün olduğunca kırmadan, zarar vermeden kanal ve tesisat temizliği yapılmaktadır. İş ve hizmet çeşitliliğimiz müşteri beklentileri doğrultusunda gelişmektedir.

Ev, işyeri, fabrika, kamu kurumları, hastaneler gibi pek çok yere son teknoloji kanal açma makinelerimiz, kanal görüntüleme cihazları, termal kameralar, dinleme cihazları, petek temizleme makineleriyle hizmet vermekteyiz. Yapılan iş ve işlemler kurumsal kalitesinde ve disiplinindedir. Resmi ustalık ve uzmanlık belgelerine sahip, kredi kartıyla, faturalı hizmet sunan bir firmayız.

En yeni ve ilk olmayı ilke edindiğimiz hizmetlerimize bir yenisini daha ekledik. PETEK DIŞ TOZ TEMİZLİĞİ. Gaziantep te ilk olan bu hizmetle petek dışında bulunan toz bakteri ve mantarlar kimyasalla temizlenerek hijyen sağlanmaktadır. Bu işlem sırasında herhangi bir yer ıslanmamak ta ve özel bir toparlanmaya ihtiyaç duyulmamaktadır. Bu size sağlıklı bir yaşam, temiz ve ferah bir ortamın oluşmasını sağlayacaktır.

Seybomak Petek Temizleme
SeybomakMakine
seybomak petek temizleme
seybomakpetektemizleme
WhatsApp chat