Rögar (Logar) Temizleme

Rögar (kanalgideracma), bu işlem uygulanması bakımından da oldukça zahmetli bir işlemdir. Rögar tıkanmaları (kanalgideracma) bina giriş kısımların da oturanların daha çok yaşadığı sıkıntıların arasında, parkelerin şişmesi, kapılarının kapanmaması ve sürekli böceklenme gibi sorunlarla karşı karşıya kalınmasına neden olmaktadır. Bu sorun karşısında yapılması gereken, Rögar açma işlemi yapmaktır.

Kullandığımız elektronik ve teknolojik cihazlarla kanalgideraçma.com olarak , hizmeti ayağınıza kadar getirerek, hiçbir zahmet ve kırılma stresi yaşamadan rögar açma yapılmaktadır. Rögar borusuna gönderilen kameralarla tıkanmanın ne derece etkili olduğuna bakılır. En uzak noktaya kadar ulaşabilme kapasitesinde sahip yayların içeriye verilmeye başlanmasıyla tıkanık açma işlemine başlanmış olunur. Tıkanmaya sebebiyet veren maddeler hangi yapıda olursa olsun mutlaka açılır.

Rögar açma işleminden çok, kanal içerisinde yeni bir hat döşeyerek eski hattın iptal edilmesi gibi işlemler daha sağlıklı olmaktadır. Fakat bunu belirlemek, hangi nokta üzerinde çalışmanın daha doğru olduğunu bilmek için kanal görüntüleme kameralarına ihtiyaç duyarız. Bu cihazlarla bulunan olanak Seybomak kanalgideracma ile size bir telefon kadar yakın. Bizi aradığınız anda gelen ekiplerimizin, logar açma işlemini yapmasına değil, hattınızla ilgili genel problemlerin de tespit edilmesine tanık oluyorsunuz.

Kanal giderlerine kameralar gönderilir, yüzey de tıkanma kırık tespit edici özelliği olan cihazlarla geniş bir tarama yapılır. Önceden kanal kırılarak yapılan derin hasarlarla yapılan tüm bu işlemler, artık evinizin tek bir noktası kirletilmeden yapılmaktadır. Onarım gereken noktalar işaretlenip belirleniyor. Önce Rögar açma işlemi yapılır. Bu işlem esnasında, kanal giderlerin de değişim yapılacaksa makine ile verilen basınçlı su sayesinde hat yıkaması yapılır. Döşenecek yeni hatta da zemin hazırlanmış olur. Haftalarca süren işlemler artık firmamızın sahip olduğu teknolojik ürüler sayesinde gün içerisinde bitirilip teslim edilmektedir. Buda sizin tercih nedeniniz olmamızı sağlamaktadır. Mutlaka Arayın: 0544 364 09 99

Seybomak Petek Temizleme
SeybomakMakine
seybomak petek temizleme
seybomakpetektemizleme
WhatsApp chat